Biurko na godziny

Nie potrzebujesz stałego miejsca pracy? Szukasz możliwości pracy poza domem?

Skorzystaj z oferty "Biurka na godziny".

"Biurko na godziny" to usługa oferowana od poniedziałki do piątku, w godzinach 8:00-18:00.

Obejmuje ona stanowisko pracy dla 1 osoby (biurko i fotel obrotowy) z dostępem do Internetu w pomieszczeniu biurowym o powierzchni 18m2 z dostępem do oświetlenia dziennego. W pomieszczeniu znajdują się dodatkowo dwa miejsca siedzące, dla maksymalnie 2 gości użytkownika. Udostępnienie lokalu biurowego w ramach usługi ma charakter krótkotrwały, określony pakietem godzinowym.

Z "Biurka na godziny" mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne.


Cennik pakietów godzinowych:

Pakiet nr 1 (3h) - 40 PLN netto + VAT Pakiet nr 5 (20h)- 150 zł netto + VAT
Pakiet nr 2 (5h) - 50 PLN netto + VAT Pakiet nr 6 (40h) - 250 zł netto + VAT
Pakiet nr 3 (10h) - 80 PLN netto + VAT Pakiet nr 7 (60h) - 350 zł netto + VAT
Pakiet nr 4 (15h) - 100 PLN netto + VAT Pakiet nr 8 (80h) - 450 zł netto + VAT


Ważność pakietu 2 miesiące od momentu zakupu. Po tym terminie pakiet nie przechodzi na kolejne miesiące niezależnie czy ilość godzin została wykorzystana w całości.

W przypadku przedłużenia usługi ponad pakiet określony w formularz zgłoszeniowym naliczona zostaje opłatę za przekroczony czas obciążając Klienta dodatkowym pakietem o ilości godzin pozwalającej na pokrycie przekroczonego czasu.

Przekroczenie zarezerowanego czasu jest możliwe wyłącznie w razie braku innych rezerwacji w tym czasie.

Należność za wykupiony pakiet płatne jest z góry.

Opłaty można dokonywać na podstawie faktur pro-forma wystawionych przez usługodawcę za pomocą przelewu bankowego. Prawo do korzystania z usługi powstaje z chwilą uiszczenia opłaty i jej potwierdzenia.

Rezerwacja terminów obowiązkowa i możliwa pod warunkiem, że „Biurko” jest dostępne w wybranym terminie.

Rezerwacja odbywają się drogą elektroniczną, telefonicznie lub w biurze administracji SIT.

W przypadku chęci skorzystania z usługi, pierwszy krok to wypełnienie poniższego formularza:

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

Dodatkowe informacje: Administracja Słupskiego Inkubatora Technologicznego

sit@sit.slupsk.pl

Tel. (+48) 59 714-18-40

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Biurko na godzinę Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Eco Light Led Pracownia ARiSW OTK PROJEKT Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Seargin Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Punkt Informacyjny ARP DW2 Group Eco Light LED Asseco Business Solutions S.A. Foreco Termoinspekcje BlackTech Gymsteer Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE mptechnology Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Administracja SIT Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Oferta: Biurko na godziny Ev Volta Sp. z o.o

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Biurko na godzinę Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Eco Light Led Pracownia ARiSW OTK PROJEKT Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Seargin Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Punkt Informacyjny ARP DW2 Group Eco Light LED Asseco Business Solutions S.A. Foreco Termoinspekcje BlackTech Gymsteer Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE mptechnology Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Biurko na godzinę Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Eco Light Led Pracownia ARiSW OTK PROJEKT Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Seargin Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Punkt Informacyjny ARP DW2 Group Eco Light LED Asseco Business Solutions S.A. Foreco Termoinspekcje BlackTech Gymsteer Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE mptechnology Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o
PARTNERZY