Konferencja: „STARTUJĄ DOTACJE – Jak pozyskać środki unijne na prace B+R i wdrażanie innowacji”

Firma konsultingowa EDORADCA oraz mBank mają przyjemność zaprosić na bezpłatną konferencję pt.: „STARTUJĄ DOTACJE – Jak pozyskać środki unijne na prace B+R i wdrażanie innowacji.”

Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 ukierunkowana jest przede wszystkim na wzrost innowacyjności polskich przedsiębiorstw oraz wzmocnienie ich współpracy z jednostkami naukowymi. Udział w konferencji wskaże jak pobudzić innowacyjność oraz przygotować się do aplikowania o środki na inwestycje i projekty badawczo-rozwojowe.

Uczestnicy konferencji:

Konferencja przeznaczona jest dla przedsiębiorców z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, właścicieli i kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za inwestycje, innowacje i wdrożenia w Firmie.

Tematyka konferencji:

Podczas spotkania zostaną omówione w sposób przystępny i praktyczny, założenia programów wspierających działalność badawczo-rozwojową oraz programów ukierunkowanych na wspieranie działań inwestycyjnych w przedsiębiorstwach.

Istotną kwestią poruszaną podczas spotkania, będą najbliższe nabory wniosków , dzięki którym przedsiębiorcy mogą skorzystać, ze wsparcia na działania inwestycyjne i badawczo -rozwojowe: Szybka Ścieżka, Kredyt na innowacje technologiczne oraz Badanie na rynek.

Korzyści z udziału w konferencji:

  • poznanie możliwości pozyskania dofinansowania na inwestycje i projekty badawczo-rozwojowe,
  • poznanie kluczowych zagadnień w zakresie innowacji, prac badawczo – rozwojowych czy komercjalizacji, oparte na rzeczywistych przykładach z projektów,
  • zdobycie praktycznej wiedzy związanej z przygotowaniem projektów innowacyjnych, inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych,
  • nawiązanie kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami konferencji,
  • poznanie elementów, którymi warto się zająć już dzisiaj by pozyskać dofinansowanie w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Warto skorzystać w najbliższych latach z dotacji, mając na uwadze że Unia Europejska zachęca do rozwoju „inteligentnego”, wyróżniającego się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w oparciu o starannie przygotowany projekt. Nasi doradcy podczas konferencji, doradzą jakie są najkorzystniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla każdej branży z wykorzystaniem funduszy unijnych.

Spotkania odbędą się:

16.06.2015 Koszalin – Hotel Trawa ul. Stare Bielice 7A
17.06.2015 Słupsk –
Słupski Inkubator Technologiczny ul. Portowa 13B


Materiały do pobrania:

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: marketing@edoradca.pl , bądź rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 883-100-042.

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

DW2 Group Ds Technology Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Administracja SIT ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Eco Light LED WIZJOSTUDIO mptechnology Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Oferta: Biurko na godziny Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Foton Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o OTK PROJEKT Asseco Business Solutions S.A. Pracownia ARiSW Biurko na godzinę Apator Telemetria EKOPERFEX Labolatorium Eco Light Led LTD BlackTech Miniowe Formy 3D

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
DW2 Group Ds Technology Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Eco Light LED WIZJOSTUDIO mptechnology Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Foton Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o OTK PROJEKT Asseco Business Solutions S.A. Pracownia ARiSW Biurko na godzinę Apator Telemetria EKOPERFEX Labolatorium Eco Light Led LTD BlackTech Miniowe Formy 3D DW2 Group Ds Technology Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Eco Light LED WIZJOSTUDIO mptechnology Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Foton Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o OTK PROJEKT Asseco Business Solutions S.A. Pracownia ARiSW Biurko na godzinę Apator Telemetria EKOPERFEX Labolatorium Eco Light Led LTD BlackTech Miniowe Formy 3D
PARTNERZY