Startupowy Słupsk -"Zostań w Słupsku, pracuj zdalnie"- 30.01.2017r.

Jeśli jesteś: startupem, chcesz założyć startup, masz biznes związany z IT lub chcesz po prostu rozwinąć skrzydła w obszarze nowych technologii dołącz do wydarzenia Startupowy Słupsk.

To inicjatywa Urzędu Miasta organizowana we współpracy ze Słupskim Inkubatorem Technologicznym, w ramach nowego projektu Wystartuj w Słupsku! Celem jest rozwój przedsiębiorczości w regionie, wpieranie technologicznych rozwiązań, edukacja, a przede wszystkim budowanie społeczności osób zafascynowanych startupami, biznesem i IT.

Startupowy Słupsk gromadzi najfajniejszych ludzi z Polski, którzy podzielą się swoją wiedzą w zakresie IT i pomogą rozwijać biznes.

Kolejny event odbędzie się pod hasłem: "Zostań w Słupsku, pracuj zdalnie" i zaproszeni goście opowiedzą o zaletach, możliwościach podjęcia aktywności zawodowej nie wyjeżdżając z rodzinnego miasta:)

30 stycznia o godzinie 16:00 w sali 211 słupskiego Ratusza wystąpią:

Joanna Kurkowska, która podzieli się swoimi doświadczeniami ze współpracy zdalnej z firmami zarówno polskimi jak i międzynarodowymi.

Joanna Pruszyńska - Witkowska oraz Beata Jarosz, które opowiedzą jak zdalnie nauczyć się programować i podjąć pracę jako developer.

Rejestracja na wydarzenie: https://startupowyslupsk02.evenea.pl/

Liczba miejsc ograniczona!

FIRMY SIT

Administracja SIT Gymsteer Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna mptechnology Sp. z o.o. OTK PROJEKT Ev Volta Sp. z o.o Mansolutions Sp. z o.o. Biurko na godzinę Eco Light LED Ds Technology Sp. z o.o Oferta: Biurko na godziny MTS - Multi Technology Solutions S.C Kaliop Poland Sp. z o.o. Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Punkt Informacyjny ARP DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Eco Light Led Ekowat Wind Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Apator Telemetria ECO LED PRESTIGE

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Gymsteer Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna mptechnology Sp. z o.o. OTK PROJEKT Ev Volta Sp. z o.o Mansolutions Sp. z o.o. Biurko na godzinę Eco Light LED Ds Technology Sp. z o.o MTS - Multi Technology Solutions S.C Kaliop Poland Sp. z o.o. Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Punkt Informacyjny ARP DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Eco Light Led Ekowat Wind Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Apator Telemetria ECO LED PRESTIGE Gymsteer Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna mptechnology Sp. z o.o. OTK PROJEKT Ev Volta Sp. z o.o Mansolutions Sp. z o.o. Biurko na godzinę Eco Light LED Ds Technology Sp. z o.o MTS - Multi Technology Solutions S.C Kaliop Poland Sp. z o.o. Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Punkt Informacyjny ARP DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Eco Light Led Ekowat Wind Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Apator Telemetria ECO LED PRESTIGE
PARTNERZY