Odkryj Amerykę -"Discover and expand your business in America” 25.09.2018r.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza S.A - liderem regionalnego projektu "Pomorski Broker Eksportowy" zapraszają w dniu 25 września 2018r. na praktyczne seminarium biznesowe nt. rynku amerykańskiego pt. "Discover and expand your business in America” – możliwości biznesowe dla polskich firm na rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Czy warto zainteresować się rynkiem amerykańskim? Główne jego walory to przede wszystkim wielkość, ogromna siła nabywcza, zróżnicowanie geograficzne i różnorodne gusty konsumenckie. Stany Zjednoczone są także niekwestionowanym liderem innowacji. Jednocześnie rynek ten jest najbardziej wymagający i nasycony. Jak go zdobyć? Jak się do tego odpowiednio przygotować i odnaleźć w tamtejszych uwarunkowaniach prawnych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas seminarium.

W programie m.in.:

  • Informacje nt. amerykańskiej gospodarki i rynku amerykańskiego
  • Przykłady amerykańsko-polskich relacji biznesowych i handlowych
  • Formalno-prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej na terenie USA
  • Skuteczne negocjacje i zawieranie umów handlowych z firmami amerykańskimi
  • Różnice kulturowe mające wpływ na relacje biznesowe
  • Możliwości wsparcia finansowego na ekspansję i działalność eksportową w ramach krajowych i regionalnych inicjatyw
  • Możliwości inwestowania w USA

W programie przewidujemy praktyczny panel dyskusyjny i wystąpienia regionalnych firm, które podzielą się swoimi doświadczeniami. Dodatkowym akcentem polsko-amerykańskich relacji, jakie mają miejsce w Słupsku, będzie stoisko Biblioteki Miejskiej w ramach projektu "Ameryka w Twojej bibliotece". Będzie również możliwość degustacji potraw kuchni amerykańskiej.

PROGRAM

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na naszym profilu na Facebook'u, gdzie na bieżąco publikujemy posty i aktualizacje dot. seminarium: Przejście do postu na Facebook'u tutaj.

Chętnie poznamy Państwa preferencje w jakim zakresie interesuje Państwa rynek amerykański. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam zapoznać się z obszarem Państwa zainteresowania w tematyce seminarium. Przejście do ankiety poniżej:

ANKIETA

Informacje praktyczne:
Kiedy: 25.09.2018r., godz. 10:00
Gdzie: Słupski Inkubator Technologiczny, 76-200 Słupsk ul. Portowa 13 B
REJESTRACJA: Przejście do rejestracji tutaj.
Osoba kontaktowa: Bartosz Świtała, tel. 604 450 206, bartek@parr.slupsk.pl

Serdecznie zapraszamy na biznesowy Dzień Amerykański!

Patronat honorowy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu logo Pantone PATRONAT HONOROWY MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO poziom prawa RGB ONLY FOR WEB 2012

Partnerzy

Alumni logo BGK Logo RGB JPG 1 IDF USPTC medium Logo
MBP logo 150 dcedlogovert siph Squire Patton Boggs


FIRMY SIT

Ds Technology Sp. z o.o DW2 Group Pracownia ARiSW RAIL-TECH Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Biura Konstrukcyjne Digital Journey - Agencja Kreatywna mptechnology Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP Ev Volta Sp. z o.o Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE Foreco Termoinspekcje BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Oferta: Biurko na godziny Eco Light LED Eco Light Led OTK PROJEKT Kaliop Poland Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Administracja SIT Asseco Business Solutions S.A. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Ds Technology Sp. z o.o DW2 Group Pracownia ARiSW RAIL-TECH Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Biura Konstrukcyjne Digital Journey - Agencja Kreatywna mptechnology Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP Ev Volta Sp. z o.o Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE Foreco Termoinspekcje BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Eco Light LED Eco Light Led OTK PROJEKT Kaliop Poland Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o DW2 Group Pracownia ARiSW RAIL-TECH Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Biura Konstrukcyjne Digital Journey - Agencja Kreatywna mptechnology Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP Ev Volta Sp. z o.o Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE Foreco Termoinspekcje BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Eco Light LED Eco Light Led OTK PROJEKT Kaliop Poland Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.
PARTNERZY