KONFERENCJA "Przedsiębiorstwa i samorządy na zielonej ścieżce rozwoju" - 26.09.2022r.

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. oraz Open Eyes Economy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w konferencji z cyklu Solidarni w Rozwoju – „Przedsiębiorstwa i samorządy na zielonej ścieżce rozwoju”, która odbędzie się 26 września 2022 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ulicy Portowej 13b w Słupsku.

„Solidarni w rozwoju” to popularny nie tylko wśród przedsiębiorców i samorządowców cykl konferencji organizowanych w województwie pomorskim.

Jest on firmowany przez Open Eyes Economy, czyli ogólnopolski ruch społeczno-intelektualny, integrujący różnorodne środowiska zawodowe i lokalne, a także wszystkie pokolenia i grupy światopoglądowe.

W programie konferencji znajdą się nazwiska wybitnych ekspertów oraz liderów opinii publicznej. Nie zabraknie także przedstawicieli środowisk akademickich (Uniwersytet Gdański, Akademia Pomorska w Słupsku), a także kluczowych dla regionu instytucji otoczenia biznesu – Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku i Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku.

Wydarzenie otworzy prelekcja prof. Jerzego Hausnera z Open Eyes Economy poświęcona zależnościom między gospodarką a klimatem.

Organizatorom konferencji przyświeca idea wypracowania lokalnej ścieżki zróżnicowanego rozwoju, która zakłada współpracę wielu środowisk w danym miejscu.

PROGRAM

REJESTRACJA: https://solidarniwrozwoju.pl/slupsk/

FIRMY SIT

BlackTech DW2 Group Foreco Termoinspekcje Eco Light LED Oferta: Biurko na godziny Ds Technology Sp. z o.o mptechnology Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Biurko na godzinę Ev Volta Sp. z o.o OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. MTS - Multi Technology Solutions S.C Administracja SIT Punkt Informacyjny ARP Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Eco Light Led

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
BlackTech DW2 Group Foreco Termoinspekcje Eco Light LED Ds Technology Sp. z o.o mptechnology Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Biurko na godzinę Ev Volta Sp. z o.o OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. MTS - Multi Technology Solutions S.C Punkt Informacyjny ARP Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Eco Light Led BlackTech DW2 Group Foreco Termoinspekcje Eco Light LED Ds Technology Sp. z o.o mptechnology Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Biurko na godzinę Ev Volta Sp. z o.o OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. MTS - Multi Technology Solutions S.C Punkt Informacyjny ARP Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Eco Light Led
PARTNERZY