Jesień z PARR S.A

Coś dla małych i dużych... Kalendarz wydarzeń gospodarczych przygotowany przez PARR S.A. na najbliższe tygodnie dopasowany został do różnych grup docelowych. Jest w nim: program edukacyjny dla dzieci, konferencje, szkolenia, a także spotkania dla biznesmenów, inżynierów i księgowych.

Większość spotkań odbędzie się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.

Od września rusza „Klub Młodego Odkrywcy”, do którego mogą przystąpić uczniowie klas podstawowych. Będą to tematyczne zajęcia edukacyjne poświęcone wybranym działom z zakresu fizyki, chemii, geografii i szeroko rozumianego poznawania świata. „Na zajęciach będziemy działać, budować, eksperymentować i dotykać. Zajęcia będą odbywać się w ostatni tydzień każdego miesiąca w Słupskim Inkubatorze Technologicznym” – zapowiada Ewa Krzaczkowska Dyrektor SIT.

W dniu 27 września 2016r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „START-IT” - inicjatywy SIT, w ramach której oswajamy narzędzia IT oraz poznajemy tajniki marketingu internetowego i social mediów. Tym razem - "Webwriting, czyli jak pisać skuteczne teksty internetowe".

Po przerwie wakacyjnej powracają także spotkania dla przedsiębiorców w ramach tzw. Księgowych Czwartków. Wrześniowe spotkanie odbędzie się w SIT w dniu 29 września 2016r. i dotyczyć będzie tematu transakcji transferowych.

Natomiast na dzień 4 października 2016r. zaplanowano seminarium dla inżynierów i pracowników firm w tematyce bezpieczeństwa i modernizacji maszyn przemysłowych pn. „Modernizacja maszyn a znak CE”.

„Pomorskie Dni Energii 2016” to kolejne istotne wydarzenie na terenie naszego województwa. Program uwzględnia tematykę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie lokalnych systemów energetycznych oraz nowych technologii energetycznych. Nie zabraknie przedstawienia aktualnej sytuacji prawnej oraz źródeł finansowania inwestycji OZE. Konferencji towarzyszyć będą targi technologii energetycznych oraz strefa energetycznych warsztatów i zabaw edukacyjnych dla najmłodszych.

Pracownia Odnawialnych Źródeł Energii w SIT zaprasza wszystkich zainteresowanych inwestycjami z zakresu efektywności energetycznej na konsultacje technologiczne. „W każdą środę nasz doradca pełni dyżur. Oprócz tego wykonujemy analizy efektywności planowanych inwestycji i inne opracowania tematyczne oraz szkolimy z zakresu projektowania i montowania instalacji fotowoltaicznych” – dodaje Ewa Krzaczkowska.

Pracownia Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych SIT zaprasza przedstawicieli firm spożywczych, napojowych, kosmetycznych, chemicznych i przetwórstwa tworzyw sztucznych na seminarium Roboty Pick&Place w zintegrowanej platformie automatyki SYSMAC. Spotkanie przygotowane we współpracy z firmą OMRON przedstawi procesy automatyzacji produkcji z różnych perspektyw. Spotkanie odbędzie się 14 września i wymaga dokonania zgłoszenia.

Dla osób chcących podnieść swoje umiejętności z zakresu obsługi komputerów organizowane są specjalistyczne szkolenia komputerowe. W stałej ofercie są kursy AutoCAD, CorelDRAW, MS Excel - kurs podstawowy i średniozaawansowany.

Z kolei w dniach 27-28 września 2016r. dla przedsiębiorców organizowane są śniadania biznesowe w Karlinie i Tychowie w powiecie białogardzkim. Podczas spotkań omówione zostaną m.in. aktualne zmiany w prawie pracy i prawie podatkowym.

„Mamy bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju tematycznych spotkań dla wielu grup odbiorców: przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów czy instytucji otoczenia biznesu. Zorganizowaliśmy wiele konferencji, seminariów, szkoleń, nie tylko w regionie, ale także zagranicą w Skandynawii i Niemczech. Obecnie skupiamy się na organizacji śniadań biznesowych. W ciągu ostatnich dwóch lat nasze spotkania w tej w formie zyskały ogromną popularność na Pomorzu, dlatego tej jesieni kontynuujemy je również na terenie woj. zachodniopomorskiego” – podsumowuje Mirosław Kamiński, Prezes PARR S.A.

Bliższe informacje o w/w wydarzeniach dostępne są na stronach internetowych www.parr.slupsk.pl, www.sse.slupsk.pl www.sit.slupsk.pl

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od 1994r. inicjuje, promuje i wspiera działania służące szeroko pojętemu rozwojowi regionalnemu. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym.

FIRMY SIT

EKOPERFEX Labolatorium Eco Light LED Oferta: Biurko na godziny Asseco Business Solutions S.A. Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pracownia ARiSW Foreco Termoinspekcje Apator Telemetria Mansolutions Sp. z o.o. BlackTech Ev Volta Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Administracja SIT ECO LED PRESTIGE DW2 Group Gymsteer Sp. z o.o OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Ds Technology Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Eco Light Led

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
EKOPERFEX Labolatorium Eco Light LED Asseco Business Solutions S.A. Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pracownia ARiSW Foreco Termoinspekcje Apator Telemetria Mansolutions Sp. z o.o. BlackTech Ev Volta Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE DW2 Group Gymsteer Sp. z o.o OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Ds Technology Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Eco Light Led EKOPERFEX Labolatorium Eco Light LED Asseco Business Solutions S.A. Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pracownia ARiSW Foreco Termoinspekcje Apator Telemetria Mansolutions Sp. z o.o. BlackTech Ev Volta Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE DW2 Group Gymsteer Sp. z o.o OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Ds Technology Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Eco Light Led
PARTNERZY