Konferencja: Innowacje w miastach - szanse dla Start-upów 13.09.2017r.

Akcelerator Technologii Informatycznych Pionier w ramach projektu „e-Pionier: wsparcie budowy inteligentnych miast w Polsce” 13-go września w Słupsku, zaprasza na spotkanie wszystkich programistów, informatyków i startupowców, którzy mają pomysł na innowacyjny projekt lub produkt, pozwalający miastu stać się bardziej „Smart”.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się o możliwościach współpracy z akceleratorem w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Działanie 3.3 „e-Pionier – wsparcie uzdolnionych programistów na rzecz rozwiązywania zidentyfikowanych problemów społecznych lub gospodarczych” organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Beneficjenci projektu korzystają z programu w ramach zamówień publicznych, gdzie z góry dokonuje się specyfikacji zamawianego produktu lub usługi. W ramach PCP Miasto zgłasza pewien problem, na który na rynku nie ma odpowiedzi w postaci zidentyfikowanego rozwiązania. Rozwiązanie to zostanie dopiero opracowane przez ostatecznych odbiorców instrumentu – zespoły interdyscyplinarne. Wskazany przez Urząd Miasta problem będzie problemem wielowymiarowym dotykającym kilku dziedzin nauki, a do jego rozwiązania potrzebny będzie zespół posiadający w swoim gronie osoby biegłe z wielu dziedzin, w tym co najmniej uzdolnionych programistów.

W trakcie spotkania mentorzy opowiedzą jak zamienić pomysł w projekt i odnieść sukces jako start-up. Podzielą się też doświadczeniami start-upów wynikającymi ze współpracy z instytucjami publicznymi. Eksperci Pioniera poinformują jak podjąć współpracę z Akceleratorem a na sam koniec będą służyć pomocą wszystkim chętnym w trakcie sesji konsultingowej.

W programie:

  • Jak wykorzystać potencjał start-upów w przestrzeni miejskiej
  • 5G Klucz do programowania świata
  • Współpraca z miastem oczami startupowca
  • Startup w korporacji – maksymalizacja potencjału w oparciu o przeciwstawne style realizacji projektów
  • Sesja konsultingowa dla startupowców i innowatorów

Termin: 13 września 2017
Miejsce: Dolina Charlotty, Strzelinko 14, 76-200 Słupsk
Rejestracja: do 2 września
Formularz: http://startupy.atipionier.pl

FIRMY SIT

DW2 Group Ds Technology Sp. z o.o Administracja SIT Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Oferta: Biurko na godziny Punkt Informacyjny ARP mptechnology Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o MTS - Multi Technology Solutions S.C Ev Volta Sp. z o.o BlackTech RAIL-TECH Sp. z o.o. Biurko na godzinę Foreco Termoinspekcje Digital Journey - Agencja Kreatywna Eco Light Led Gymsteer Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. OTK PROJEKT Eco Light LED ECO LED PRESTIGE EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. Biura Konstrukcyjne

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
DW2 Group Ds Technology Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP mptechnology Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o MTS - Multi Technology Solutions S.C Ev Volta Sp. z o.o BlackTech RAIL-TECH Sp. z o.o. Biurko na godzinę Foreco Termoinspekcje Digital Journey - Agencja Kreatywna Eco Light Led Gymsteer Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. OTK PROJEKT Eco Light LED ECO LED PRESTIGE EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. Biura Konstrukcyjne DW2 Group Ds Technology Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP mptechnology Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o MTS - Multi Technology Solutions S.C Ev Volta Sp. z o.o BlackTech RAIL-TECH Sp. z o.o. Biurko na godzinę Foreco Termoinspekcje Digital Journey - Agencja Kreatywna Eco Light Led Gymsteer Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. OTK PROJEKT Eco Light LED ECO LED PRESTIGE EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. Biura Konstrukcyjne
PARTNERZY