Moje badania i mój pomysł - jak nawiązać efektywną współpracę z dużą korporacją

InnoBaltica zaprasza na bezpłatny wykład oraz konsultacje prac doktorskich z ekspertem Stefanem Duninem Wąsowiczem, który między innymi był ekspertem biorącym udział w wyborze inteligentnych specjalizacji Pomorza.

Temat wykładu: Moje badania i mój pomysł - jak nawiązać efektywną współpracę z dużą korporacją

Data: 18 maja 2015 r.

Miejsce wykładu: Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, sala 3064

Godziny: Wykład 11.00 Konsultacje od 12.00 – 17.00

Stefan Dunin-Wąsowicz - długoletni Dyrektor ds. Rozwoju i Finansów w HP, Agilent Technologies, Phillips i Tele Atlas, doradca i współzałożyciel start-upu technologicznego.

Obecnie Prezes Zarządu Efekt Technologies – firmy, która zajmuje się wykorzystaniem danych pomiarowych do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, a w szczególności zmniejszenia zużycia energii. Dyrektor Działu Strategii, Fuzji i Przejęć, Członek Zarządu w BPI Polska (2007-2013) specjalizującej się w doradztwie w zakresie strategii i zarządzania zasobami ludzkim. Posiada bogate doświadczenie w finansach, zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi, a także w zakresie zarządzania rozwojem produktu oraz zakupami i dystrybucją. W latach 1985-2004 pełnił funkcje menedżerskie w międzynarodowych korporacjach w Europie i USA (Hewlett Packard, Agilent Technologies, Philips Medical Systems). W latach 2004-2007 stworzył i wdrożył strategie firmy GeoInvent (innowacyjna firma technologiczna w zakresie informacji przestrzennej) oraz doprowadził do jej połączenia z Tele Atlas Group, co przyczyniło się do powstania 150 osobowego centrum IT w Polsce.

Zgłoszenia na wykład i konsultacje prosimy przesyłać na adres a.marzec@innobaltica.eu z podaniem godziny odbycia konsultacji.

Wykłady i konsultacje organizowane są w ramach projektu „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania, IV edycja” którego Liderem jest Samorząd Województwa Pomorskiego, a Partnerami InnoBaltica Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej

FIRMY SIT

Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Administracja SIT ECO LED PRESTIGE Ekowat Wind Sp. z o.o. WIZJOSTUDIO Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Foton Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Oferta: Biurko na godziny Asseco Business Solutions S.A. Pracownia ARiSW mptechnology Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D Apator Telemetria Eco Light Led LTD Eco Light LED Digital Journey - Agencja Kreatywna BlackTech DW2 Group Biurko na godzinę Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Kaliop Poland Sp. z o.o.

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych ECO LED PRESTIGE Ekowat Wind Sp. z o.o. WIZJOSTUDIO Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Foton Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Asseco Business Solutions S.A. Pracownia ARiSW mptechnology Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D Apator Telemetria Eco Light Led LTD Eco Light LED Digital Journey - Agencja Kreatywna BlackTech DW2 Group Biurko na godzinę Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Kaliop Poland Sp. z o.o. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych ECO LED PRESTIGE Ekowat Wind Sp. z o.o. WIZJOSTUDIO Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Foton Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Asseco Business Solutions S.A. Pracownia ARiSW mptechnology Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D Apator Telemetria Eco Light Led LTD Eco Light LED Digital Journey - Agencja Kreatywna BlackTech DW2 Group Biurko na godzinę Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Kaliop Poland Sp. z o.o.
PARTNERZY