Monter instalacji fotowoltaicznych

Szkolenie Monter instalacji fotowolaicznych
Tryb zajęć Całodzienny: 3 dni * 8 godzin
Cena
Zachęcamy do kontaktu
Program PROGRAM
Rejestracja Formularz zgłoszeniowy

Trzydniowe szkolenie łączące w sobie część teoretyczną oraz praktyczną. W czasie zajęć uczestnik zapozna się z zasadami projektowania i montowania instalacji fotowoltaicznych. Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestnika do samodzielnej pracy jako monter systemów PV. Na zajęciach zostanie przekazana wiedza teoretyczna dot. technologii, projektowania oraz uwarunkowań prawnych związanych z systemami fotowoltaicznymi. W części praktycznej uczestnik będzie mógł nauczyć się wykonywania systemu o mocy 1.5 kW na dostępnych w Pracowni OZE instalacji.

Pozytywnie przeszliśmy ocenę Urzędu Dozoru Technicznego w celu uzyskania akredytacji do prowadzenia szkoleń dla instalatorów OZE i szkolenie jest akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Niniejsze szkolenie upoważnia do przystąpienia do egaminu organizowanego przez Urząd Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora w zakresie systemów fotowoltaicznych.

Szczegóły dotyczące Certyfikacji instalatorów w zakresie OZE kliknij

Zgłoszenia można dokonać e-mailem na adres: szkolenia@sit.slupsk.pl

Płatność po potwierdzeniu zebrania grupy, przelewem przed rozpoczęciem zajęć na numer rachunku: 79 1240 3770 1111 0010 4684 5099 prowadzony w Banku PEKAO SA I Oddział w Słupsku po wcześniejszym potwierdzeniu przez organizatora zebrania grupy.

FIRMY SIT

Asseco Business Solutions S.A. Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Eco Light LED Foton Apator Telemetria BlackTech Pomieszczenia administracyjne SIT Biurko na godzinę Szkoła Badmintona Mateusz Dynak EKOPERFEX S.C mptechnology Sp. z o.o. DW2 Group Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Oferta: Biurko na godziny ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Miniowe Formy 3D WIZJOSTUDIO

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Asseco Business Solutions S.A. Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Eco Light LED Foton Apator Telemetria BlackTech Biurko na godzinę Szkoła Badmintona Mateusz Dynak EKOPERFEX S.C mptechnology Sp. z o.o. DW2 Group Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Miniowe Formy 3D WIZJOSTUDIO Asseco Business Solutions S.A. Ekowat Wind Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Eco Light LED Foton Apator Telemetria BlackTech Biurko na godzinę Szkoła Badmintona Mateusz Dynak EKOPERFEX S.C mptechnology Sp. z o.o. DW2 Group Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych ECO LED PRESTIGE Kaliop Poland Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Miniowe Formy 3D WIZJOSTUDIO
PARTNERZY