Druk 3D nie tylko dla przemysłu! Przyłbice ochronne z naszego Centrum Druku 3D

Słupski Inkubator Technologiczny świadczy kompleksowe usługi doradcze i wykonawcze w zakresie skanowania 3D oraz modelowania 3D z zachowaniem najwyższych standardów dokładności pomiarów. Realizujemy usługi zarówno w naszej lokalizacji w Słupsku jak i w siedzibie klienta.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej dla medyków w ostatnich tygodniach, podjęliśmy wyznawanie i włączyliśmy się w akcję wydruku przyłbic ochronnych dla personelu medycznego. Zespół Słupskiego Inkubatora Technologicznego zaprojektował i wydrukował w technologii 3D autorski model przyłbicy. Zestawy ochronnych przyłbic trafiły bezpłatnie do lokalnych placówek medycznych (m.in. Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy i Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku). Przy wsparciu materiałowym firm Słupskiego Inkubatora Technologicznego (Black Tech, Biura Konstrukcyjne, Ekoperfex Laboratorium Badań Środowiskowych, Apator Telemetria Sp. zo.o i Asseco Business Solution S.A) dostarczyliśmy bezpłanie już blisko 300 sztuk przyłbic do lokalnych placówek.

Jest również możliwość odpłatnego zaopatrzenia się w przyłbice naszego projektu.

Więcej informacji o możliwości zakupu przyłbic: tech@sit.slupsk.pl tel.kom 885-857-001

Co jeszcze oferujemy:

 • specjalistyczną usługę doradczą określającą optymalne rozwiązanie,
 • pomiary z dokładnością do 0,017 mm,
 • pomiary detali różnych wielkości i gabarytach od kilku milimetrów do kilkunastu metrów
 • pomiary przedmiotów o różnych kształtach, wykonanych z rożnych materiałów w tym także błyszczących i przezroczystych jak szkło,
 • bezpośredni wynik skanowania w postaci plików chmury punktów *.stl, *.ascii, *.txt
 • modelowanie na podstawie plików *.stl i eksport do postaci powierzchni lub bryły w formatach *.igs/*.stp
 • porównanie zmierzonego detalu z modelem CAD – odchyłki w punktach inspekcyjnych
 • tworzenie dokumentacji 3D,
 • porównanie skanu z modelem CAD – wynik w postaci kolorystycznej mapy odchyłek
 • pełne zwymiarowanie wg rysunku 2D (długość, szerokość, kąty)
 • tolerancje położenia i kształtu GD&T (płaskość, prostoliniowość, walcowość, położenie itp.)
 • udostępnienie wyników pomiarów w darmowym oprogramowaniu GOM Inspect, który pozwala na podgląd i samodzielną analizę wyników,
 • przygotowanie raportu pomiarowego

Czym dysponujemy:

v Skanerem 3D – GOM Atos Compact Scan 5M

v System Fotogrametryczny – GOM Tritop Professional

Kontakt do nas:

Słupski Inkubator Technologiczny - Specjalistyczne Usługi Doradcze

tel. kom 885-857-001

e-mail: tech@sit.slupsk.pl

FIRMY SIT

mptechnology Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Mansolutions Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Administracja SIT Eco Light LED Biurko na godzinę Oferta: Biurko na godziny Kaliop Poland Sp. z o.o. ALLKOM Marcin Kędzierski Pracownia ARiSW DW2 Group Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Eco Light Led LTD RAIL-TECH Sp. z o.o. Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Miniowe Formy 3D Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ECO LED PRESTIGE Digital Journey - Agencja Kreatywna Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Gymsteer Sp. z o.o BlackTech Asseco Business Solutions S.A. OTK PROJEKT Apator Telemetria Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o.

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
mptechnology Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Mansolutions Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light LED Biurko na godzinę Kaliop Poland Sp. z o.o. ALLKOM Marcin Kędzierski Pracownia ARiSW DW2 Group Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Eco Light Led LTD RAIL-TECH Sp. z o.o. Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Miniowe Formy 3D Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ECO LED PRESTIGE Digital Journey - Agencja Kreatywna Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Gymsteer Sp. z o.o BlackTech Asseco Business Solutions S.A. OTK PROJEKT Apator Telemetria Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Mansolutions Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light LED Biurko na godzinę Kaliop Poland Sp. z o.o. ALLKOM Marcin Kędzierski Pracownia ARiSW DW2 Group Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Eco Light Led LTD RAIL-TECH Sp. z o.o. Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Miniowe Formy 3D Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ECO LED PRESTIGE Digital Journey - Agencja Kreatywna Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Gymsteer Sp. z o.o BlackTech Asseco Business Solutions S.A. OTK PROJEKT Apator Telemetria Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o.
PARTNERZY