Pomorskie zaprasza pracowników i studentów z Polski i zagranicy -dlaczego wartu tu żyć i pracować?

Rusza nowa strona internetowa “Live more. Pomerania” skierowana do wszystkich, którzy chcieliby zagościć na dłużej na Pomorzu, znaleźć tu swoje wyjątkowe miejsce, pracę, mieszkanie, ale też żyć pełnią życia. To część kampanii promującej region w kraju i za granicą, która jest realizowana przez inicjatywę Invest in Pomerania.

Województwo pomorskie stało się magnesem przyciągającym nowych inwestorów. To świetna wiadomość, ale też nowe wyzwanie dla pracodawców i władz regionu. Odpowiedzią na to jest „Live more. Pomerania”, pierwsza w Polsce tak wszechstronna kampania promująca region, jako świetne miejsce do życia i pracy.

Pod adresem www.livemorepomerania.com można więc przeczytać o tym, jakie firmy rekrutują w województwie pomorskim oraz jakie są wymagane kompetencje do podjęcia w nich pracy. Jest też osobna część poświęcona atrakcjom czekającym w regionie oraz część poświęcona życiu codziennemu, gdzie dowiemy się, jak zapisać dziecko do szkoły, poznamy trójmiejskie dzielnice i komunikację miejską. Licealiści i studenci znajdą natomiast część poświęconą studiowaniu w regionie. Pomysłodawcy projektu planują również bieżące aktualizowanie strony o opisy kolejnych ciekawych miejsc, wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych czy też o artykuły pomorskich pracodawców i uczelni.

Zapraszamy do lektury!

Link do strony: http://livemorepomerania.com/

FIRMY SIT

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. Oferta: Biurko na godziny OTK PROJEKT Ds Technology Sp. z o.o Ev Volta Sp. z o.o Gymsteer Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Administracja SIT Ekowat Wind Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Eco Light LED Biurko na godzinę Punkt Informacyjny ARP mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led Pracownia ARiSW ECO LED PRESTIGE DW2 Group MTS - Multi Technology Solutions S.C BlackTech EKOPERFEX Labolatorium Foreco Termoinspekcje Kaliop Poland Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. OTK PROJEKT Ds Technology Sp. z o.o Ev Volta Sp. z o.o Gymsteer Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Eco Light LED Biurko na godzinę Punkt Informacyjny ARP mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led Pracownia ARiSW ECO LED PRESTIGE DW2 Group MTS - Multi Technology Solutions S.C BlackTech EKOPERFEX Labolatorium Foreco Termoinspekcje Kaliop Poland Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. OTK PROJEKT Ds Technology Sp. z o.o Ev Volta Sp. z o.o Gymsteer Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Eco Light LED Biurko na godzinę Punkt Informacyjny ARP mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led Pracownia ARiSW ECO LED PRESTIGE DW2 Group MTS - Multi Technology Solutions S.C BlackTech EKOPERFEX Labolatorium Foreco Termoinspekcje Kaliop Poland Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna
PARTNERZY