„Skuteczna ochrona tajemnic w firmach i projektach IT” - 28.09.2017r.

Serdecznie zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu START - IT. Tematem kolejnego spotkania będzie „Skuteczna ochrona tajemnic w firmach i projektach IT”

Czy wiesz kiedy i jakie tajemnice są chronione przez prawo ?

W trakcie 4 godzin zgłębimy zagadnienia dotyczące:

 • kiedy mogą powstać tajemnice i jak skutecznie je ustanawiać?
 • co może być tajemnicą w firmie technologicznej i czym tajemnice różnią się od własności intelektualnej?
 • jak zobowiązywać do zachowania poufności lub tajemnicy swoich kontrahentów, podwykonawców i pracowników?
 • o czym pamiętać, gdy nasi zleceniodawcy chcą zobowiązać nas do zachowania poufności lub tajemnicy?
 • jak zabezpieczyć się przed wyprowadzeniem tajemnic z przedsiębiorstwa przez pracowników?
 • prawne i bezprawne pozyskiwanie, wykorzystywanie i ujawnienie cudzych tajemnic
 • przekształcenie informacji poufnej lub tajemnicy – patenty, wzory użytkowe i znaki towarowy – jak je uzyskać i wykorzystać do rozwoju swojego biznesu?

  Prowadzący:


  Konrad M. Mazur

  Jestem prawnikiem, którego pasjonuje ochrona informacji

  Praktykujący prawnik, doktorant w Katedrze Prawa Europejskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwent studiów podyplomowych z prawa nowoczesnych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe z obsługą przedsiębiorców działających w sektorze innowacyjnym, nastawionych na prowadzenie biznesu wykorzystującego nowoczesne technologie. Prowadzi własną firmę świadczą usługi prawne dla przedsiębiorców oraz współpracuje jako niezależny konsultant z kancelariami adwokackimi i radcowskimi w Poznaniu, Toruniu i Bydgoszczy w zakresie cyberbezpieczeństwa, prawa konkurencji, ochrony własności intelektualnej, tajemnic i danych osobowych. Pełni także funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w start-upie technologicznym.

  Prowadzi zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu m.in. z prawa ochrony danych osobowych, podstaw prawa własności intelektualnej i prawa cywilnego. Jest autorem monografii Polskojęzyczna społeczność przestępcza zorganizowana w sieci darknet.

  REJESTRACJA PRZEZ STRONĘ: https://start-it.evenea.pl

FIRMY SIT

OTK PROJEKT Gymsteer Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. Ds Technology Sp. z o.o Foreco Termoinspekcje Eco Light LED Digital Journey - Agencja Kreatywna MTS - Multi Technology Solutions S.C Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Ekowat Wind Sp. z o.o. Administracja SIT DW2 Group Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Oferta: Biurko na godziny Biurko na godzinę Punkt Informacyjny ARP Eco Light Led BlackTech ECO LED PRESTIGE Ev Volta Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
OTK PROJEKT Gymsteer Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. Ds Technology Sp. z o.o Foreco Termoinspekcje Eco Light LED Digital Journey - Agencja Kreatywna MTS - Multi Technology Solutions S.C Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Ekowat Wind Sp. z o.o. DW2 Group Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Biurko na godzinę Punkt Informacyjny ARP Eco Light Led BlackTech ECO LED PRESTIGE Ev Volta Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium OTK PROJEKT Gymsteer Sp. z o.o Asseco Business Solutions S.A. Ds Technology Sp. z o.o Foreco Termoinspekcje Eco Light LED Digital Journey - Agencja Kreatywna MTS - Multi Technology Solutions S.C Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. Pracownia ARiSW Ekowat Wind Sp. z o.o. DW2 Group Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Biurko na godzinę Punkt Informacyjny ARP Eco Light Led BlackTech ECO LED PRESTIGE Ev Volta Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium
PARTNERZY