Śniadanie podatkowe: Krajowa Administracja Skarbowa oraz zmiany w VAT- 15.02.17r.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Deloitte i Słupską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają przedsiębiorców do udziału w śniadaniu podatkowym, poświęconemu najistotniejszym zmianom w przepisach prawa podatkowego na rok 2017.

Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią następujące tematy:

  1. Krajowa Administracja Skarbowa – reforma struktur z perspektywy podatnika
  2. Zmiany w VAT od 1 stycznia 2017 oraz Jednolity Plik Kontrolny

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy wspólnym śniadaniu.


Termin: 15 lutego 2017r. godz. 9:45-14:00

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny, 76-200 Słupsk, ul. Portowa 13 B

Organizatorzy: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte.

Partnerzy: Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa


Program

9:45 - 10:00
Rejestracja gości
10:00 - 10:05 Powitanie gości
10:05 - 12:00 Krajowa Administracja Skarbowa - dr Joanna Zawiejska-Rataj - radca prawny, starszy menedżer w Deloitte Doradztwo Podatkowe
12:00 - 12:10 Przerwa kawowa
12:10 - 14:00 Zmiany w VAT - Joanna Brylowska - project manager w Deloitte Doradztwo Podatkowe
14:00 Zakończenie spotkania

Rejestracja elektroniczna

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże konieczna jest uprzednia rejestracja online do dnia 13 lutego 2017 poprzez stronę: Śniadanie podatkowe: Krajowa Administracja Skarbowa oraz zmiany w VAT

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby.


Prelegenci

Dr Joanna Zawiejska-Rataj, starszy menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego w Poznaniu, licencjonowany doradca podatkowy, radca prawny oraz doktor prawa, w Deloitte od 2005 r. Zajmuje się m.in. projektami z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, jak również postępowaniami podatkowymi.

Joanna Brylowska, project manager w dziale Doradztwa Podatkowego w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Joanna posiada pięcioletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z podatkiem akcyzowym oraz podatkiem od towarów i usług.


Zachęcamy Państwa do bezpłatnej subskrypcji Deloitte w zakresie informacji
o zmianach w prawie i podatkach: www.deloitte.com/pl/subskrypcje
Lista aktualnych wydarzeń: www.wydarzenia.deloitte.pl/

Deloitte w Polsce jest częścią międzynarodowej sieci Deloitte Touche Tohmatsu, zaliczającej się do „Wielkiej Czwórki” światowych firm doradczych i jest najszybciej rozwijającą się spośród nich. Deloitte świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytu i rachunkowości, doradztwa prawnego, księgowego i inwestycyjnego, a także specjalistyczne usługi doradztwa gospodarczego oraz kompleksowe doradztwo personalne i usługi aktuarialne. Na całym świecie zatrudniamy ponad 200 000 specjalistów w ponad 150 państwach.

Deloitte w Polsce świadczy usługi doradztwa podatkowego od 1990r. Dziś jesteśmy jedną z największych spółek doradztwa podatkowego na rynku. Nasz zespół tworzy ponad 400 specjalistów, w tym doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów.

Do naszych Klientów należą największe polskie przedsiębiorstwa oraz działające w Polsce firmy zagraniczne. Stworzyliśmy największą spośród firm doradztwa podatkowego sieć biur – obsługujemy naszych Klientów w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu Wrocławiu i Rzeszowie.

Więcej informacji na stronie: www.deloitte.com/pl


Kontakt do organizatorów

Deloitte
Iwona Urbańska
Tel.: 601 619 537, e-mail: iurbanska@deloittece.com
www.deloitte.com/pl

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
Tel. 59 840 11 73, e-mail: promocja@parr.slupsk.pl
www.sse.slupsk.pl

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

Mansolutions Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light Led Apator Telemetria Pracownia ARiSW Biura Konstrukcyjne Oferta: Biurko na godziny DW2 Group Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Punkt Informacyjny ARP Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Biurko na godzinę Eco Light LED OTK PROJEKT Administracja SIT MTS - Multi Technology Solutions S.C Digital Journey - Agencja Kreatywna ECO LED PRESTIGE EKOPERFEX Labolatorium Ev Volta Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o.

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Mansolutions Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light Led Apator Telemetria Pracownia ARiSW Biura Konstrukcyjne DW2 Group Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Punkt Informacyjny ARP Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Biurko na godzinę Eco Light LED OTK PROJEKT MTS - Multi Technology Solutions S.C Digital Journey - Agencja Kreatywna ECO LED PRESTIGE EKOPERFEX Labolatorium Ev Volta Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light Led Apator Telemetria Pracownia ARiSW Biura Konstrukcyjne DW2 Group Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Punkt Informacyjny ARP Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Biurko na godzinę Eco Light LED OTK PROJEKT MTS - Multi Technology Solutions S.C Digital Journey - Agencja Kreatywna ECO LED PRESTIGE EKOPERFEX Labolatorium Ev Volta Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o.
PARTNERZY