SONIA BOHOSIEWICZ "DOMÓWKA" Komedia muzyczna -06.04.2019r.

Sonia Bohosiewicz zaprasza na „Domówkę”!"Domówka" to niezwykłe spotkanie ze znakomitą aktorką Sonią Bohosiewicz, która zabiera widzów w zabawną, pełną anegdot podróż do czasów PRL-u. To wyprawa do szalonych wspomnień i opowieści oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.

„Domówka” jest połączeniem spektaklu komediowego, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. Aktorka zaśpiewa takie przeboje, jak: "Jesteś lekiem na całe zło", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Małgośka" czy "W moim magicznym domku".

Czas trwania: około 80 minut

Spektakl odbędzie się 6 kwietnia b.r. o godzinie 18.00 w Auli Słupskiego Inkubatora Technologicznego. Sprzedaż biletów prowadzi słupskie Centrum Informacji Turystycznej,

ul. Stefana Starzyńskiego 8 oraz portal: KUP BILECIK

W przedsprzedaży ( do 15 marca 2019) cena biletu wynosi 60 zł, po tym terminie – 69 zł.

SONIA BOHOSIEWICZ

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

To jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka.

Zagrała w ponad 30 filmach, spektaklach telewizyjnych i licznych serialach.

Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1994 roku, w filmie Jerzego Stuhra „Spis cudzołożnic”. Szeroka publiczność usłyszała o niej dopiero dzięki roli Hanki w filmie „Rezerwat”, za którą została obsypana nagrodami (m.in. Nagroda Prezesa TVP przyznaną na 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Orzeł w kategorii Odkrycie roku czy Nagroda Ponad Kategoriami podczas „The New York Polish Film Festival”).

Wciela się głównie w postaci silne, pewne siebie, które wiedzą czego chcą. I nieważne, czy jest to rola kobiety sukcesu, czy zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa.

Energiczna i inteligentna. Profil postaci potrafi mistrzowsko dopasować do gatunku. Dzięki czemu równie świetnie odnajduje się zarówno w komedii i w kabarecie, jak i w dramacie.

Z jednej strony filmy: „Syberiada polska”, „Obława” (nominacja do Orłów) i „80 milionów”, z drugiej: „Podejrzani zakochani”, „Miłość na wybiegu” czy „Wojna żeńsko-męska”. Nie sposób też zapomnieć świetnej roli Nataszy z „Wojny polsko-ruskiej” (nominacja do Orłów).

Wzięła udział w znaczących polskich produkcjach: „Bogowie”, „Fotograf”, „Obywatel”, „Hiszpanka” i „Polskie gówno”. Zobaczyliśmy ją także w najnowszej produkcji Filipa Bajona „Panie Dulskie”, obok m.in. Krystyny Jandy, Katarzyny Figury i Mai Ostaszewskiej, a w 2016 roku m.in. w „Ekscentrykach” w reżyserii Janusza Majewskiego.

Jej znakomita kreacja w spektaklu i słuchowisku „Ich czworo” została doceniona w 2013 roku, kiedy otrzymała nagrodę za główną rolę kobiecą na XIII Festiwalu „Dwa Teatry - Sopot 2013”.

Nie boi się nowych wyzwań. Dlatego postanowiła zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych teatralnych form – monodramem. Rola w spektaklu „Chodź ze mną do łóżka” Adama Sajnuka nie przeszła bez echa i w 2014 roku do jej rąk trafiła „Róża Gali" w kategorii Teatr.

Po sukcesie monodramu aktorka myśli także o kolejnych teatralnych produkcjach, bo jak sama mówi, teatr pozwala dotknąć emocji, a kontakt z widzem jest najwspanialszą formą i motywacją do pracy.

Widzowie mogli oglądać ją również w spektaklach telewizyjnych, m.in. „Bal błaznów”, „Zdrada”, „Wielka magia”, „Pozory mylą”, „Szkoła żon”, „Rosyjskie konfitury” czy „Zaręczyny”, a także w widowisku telewizyjnym „Miasteczko Harmider”.

Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych. Jej interpretacja „Rebeki” wykonana podczas koncertu Ewy Demarczyk na festiwalu w Opolu oczarowała publiczność. W roku 2011 gościnnie zaśpiewała na płycie zespołu Plateau „Projekt Grechuta”, w jednej z najbardziej znanych piosenek Marka Grechuty - „Wiosna, ach to ty”, a także wystąpiła w teledysku.

Przez wiele lat była związana z krakowską Grupą Rafała Kmity, gdzie widzowie mogli ją poznać jako utalentowaną aktorkę kabaretową. Współpraca zaowocowała wieloma występami, a także płytą „Pieśni z szynela” zawierającą piosenki pochodzące ze słynnego spektaklu „Wszyscyśmy z jednego szynela”.

Brawurowo odnajduje się w dubbingu. Potrafi zagrać dla małego widza, ale i dorosłego. Użyczyła głosu do adaptacji wielokrotnie nagradzanej i najpopularniejszej w Europie serii komiksowej, której twórcami są Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme, obejmującej dwa pierwsze albumy serii „Thorgal”. Wzięła także udział w pierwszej na świecie dźwiękowej adaptacji kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana „The Walking Dead - Żywe Trupy”. Jednym z najciekawszych i odważnych projektów aktorki była przygoda z dubbingiem postaci Obiekt Zero w grze komputerowej „Mass Effect 2”.

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

Ds Technology Sp. z o.o Mansolutions Sp. z o.o. Oferta: Biurko na godziny mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led LTD Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ECO LED PRESTIGE Eco Light LED MTS - Multi Technology Solutions S.C BlackTech Asseco Business Solutions S.A. Kaliop Poland Sp. z o.o. Administracja SIT Biurko na godzinę DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Apator Telemetria Foreco Termoinspekcje Ev Volta Sp. z o.o OTK PROJEKT Miniowe Formy 3D Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Ds Technology Sp. z o.o Mansolutions Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led LTD Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ECO LED PRESTIGE Eco Light LED MTS - Multi Technology Solutions S.C BlackTech Asseco Business Solutions S.A. Kaliop Poland Sp. z o.o. Biurko na godzinę DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Apator Telemetria Foreco Termoinspekcje Ev Volta Sp. z o.o OTK PROJEKT Miniowe Formy 3D Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Mansolutions Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led LTD Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ECO LED PRESTIGE Eco Light LED MTS - Multi Technology Solutions S.C BlackTech Asseco Business Solutions S.A. Kaliop Poland Sp. z o.o. Biurko na godzinę DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Apator Telemetria Foreco Termoinspekcje Ev Volta Sp. z o.o OTK PROJEKT Miniowe Formy 3D Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o
PARTNERZY