Targi Pracy - „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych" - 21.10.2017r.

21 października 2017 roku, w godz. 9.00 – 14.00 w hali „Gryfia” w Słupsku odbędą się targi pracy pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”. Targi organizuje Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa z pomocą Urzędu Miejskiego w Słupsku, Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku, Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Akademii Pomorskiej i Urzędu Gminy w Słupsku.

W targach weźmie udział 40 firm z różnych branżach przemysłowych, które przedstawią zainteresowanym szeroką ofertę miejsc pracy. Będą oferty dla osób wyspecjalizowanych w różnych zawodach, a także propozycje dla bezrobotnych o podstawowych kwalifikacjach oraz propozycje pracy tymczasowej i w przyszłości dla młodzieży uczącej się w szkołach zawodowych i studentów. Na targach będą również propozycje zatrudnienia dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do nas z zamiarem podjęcia pracy i posiadają do tego wymagane zezwolenie. Obok firm przemysłowych swoje oferty zaprezentują ponadto agencje pośrednictwa pracy i instytucje wyspecjalizowane w udzielaniu informacji i doradztwie o rynku pracy.

Organizatorzy zapraszają na targi osoby poszukujące zatrudnienia oraz pracujących, którzy są zainteresowani zmianą pracy. Liczą również na obecność tych, którzy podejmują zamiar działalności gospodarczej. Chodzi o to, by targi stały się spotkaniem ludzi aktywnie poszukujących zatrudnienia i aktywnych firm, które dobrym pracownikom są w stanie zaoferować atrakcyjne warunki pracy. Dla wszystkich wystawiających się firm będzie to również okazja do promocji swojej działalności i zachęcenia młodych ludzi do wyboru takiej drogi kształcenia, która w przyszłości stworzy im szansę na pracę w tych przedsiębiorstwach.

Więcej informacji na temat targów udziela Biuro Izby, tel. 59 842 50 98 lub e-mail: biuro@siph.slupsk.pl

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

OTK PROJEKT Oferta: Biurko na godziny Kaliop Poland Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Pracownia ARiSW Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. Administracja SIT Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Eco Light LED ECO LED PRESTIGE DW2 Group Gymsteer Sp. z o.o BlackTech Ekowat Wind Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP EKOPERFEX Labolatorium mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led RAIL-TECH Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna Biura Konstrukcyjne

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
OTK PROJEKT Kaliop Poland Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Pracownia ARiSW Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Eco Light LED ECO LED PRESTIGE DW2 Group Gymsteer Sp. z o.o BlackTech Ekowat Wind Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP EKOPERFEX Labolatorium mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led RAIL-TECH Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna Biura Konstrukcyjne OTK PROJEKT Kaliop Poland Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Biurko na godzinę Pracownia ARiSW Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Eco Light LED ECO LED PRESTIGE DW2 Group Gymsteer Sp. z o.o BlackTech Ekowat Wind Sp. z o.o. Punkt Informacyjny ARP EKOPERFEX Labolatorium mptechnology Sp. z o.o. Eco Light Led RAIL-TECH Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna Biura Konstrukcyjne
PARTNERZY