Warsztat z digital marketingu - 26.10.2022r.

Podczas ostatnich spotkań poznaliśmy najważniejsze elementy skutecznej komunikacji biznesowej w Internecie.

Teraz przyszedł czas na połączenie wszystkich części układanki i stworzenie strategii marketingowej dla Waszego biznesu. Podczas części warsztatowej wspólnie przygotujemy strategię i plan jej realizacji dla wybranego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy na czwarte warsztaty SIT oraz MK Digital, podczas których zajmiemy się tworzeniem strategii marketingowych dla wybranych biznesów.

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

• Proces tworzenia strategii digital marketingu.

• Określanie celów oraz KPI.

• Taktyki i realizacja strategii.

• Wdrażanie strategii digital wewnątrz organizacji.

• Część warsztatowa i wspólne tworzenie strategii.

Do kogo skierowane są warsztaty?

• Do właścicieli firm i mendżerów marketingu, którzy chcą poprawić skuteczność prowadzonych działań marketingowych.

• Do osób, które myślą o własnym biznesie w Internecie.

• Do osób planujących zmianę branży i rozwijających karierę.

Termin: 26.10.2022 godz. 10:00-13:00

Prowadzący:

Marcin Klinkosz - przedsiębiorca, autor książek oraz trener biznesu. Specjalista w zakresie marketingu hybrydowego. Doradza, szkoli oraz prowadzi skuteczne działania marketingowe dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z Polski, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. W swojej książce „#PrzeskoczTo” promuje ideę sportowej skuteczności w życiu i biznesie. Właściciel agencji marketingowej MK Digital
Koszt: 50,00 zł netto/ warsztat.

Rejestracja: sit@sit.slupsk.pl

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula RODO

Nie jesteś pewien, czy szkolenie jest dla Ciebie?

Poznaj opinie uczestników poprzednich spotkań:

Magda, Szarek Wydawnictwo Reklama: Szkolenie bardzo ciekawe merytorycznie, dużo praktycznych wskazówek przekazanych w fajny, swobodny sposób. Polecam i czekam na kolejne.

Krzysztof, Słupskie Bańki Mydlane: Skorzystałem ze szkolenia, bo mam świadomość, że rozwój biznesu to nie tylko wiedza na temat produktu, pasja i szczere chęci. Biznes to szeroko pojęte działania marketingowe, które nie do końca były moją mocną stroną. Wszystkie dotychczasowe strategie budowałem na zasadzie prób i błędów, próbując nadążyć za oczekiwaniami współczesnych konsumentów. Niepewność podejmowanych działań hamowała rozwój mojej firmy. Po genialnie przeprowadzonym szkoleniu zdobyłem nie tylko wartościową wiedzę przekazaną przez praktyka, ale również pewność siebie i motywację do rozpoczęcia zmian w mojej firmie. To szkolenie, to jedno z najbardziej wartościowych, na jakich byłem.

Małgorzata, Mobilna Księgowa: Bardzo dziękuję za super szkolenie. Wciągająca forma zajęć, ogromna wiedza prowadzącego, przekazana w przystępny i kreatywny sposób. Bardzo dużo praktycznych elementów, do wykorzystania „od zaraz”. Część warsztatowa, konfrontacja pomysłów z innymi uczestnikami i praca w grupie, pokazały siłę szkoleń stacjonarnych. Dodatkowo świetna lokalizacja i organizacja całości. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

Agnieszka, DS Technology: Skończyłam studia o kierunku Zarządzanie i marketing, a było to ponad 20 lat temu i podczas szkolenia okazało się jak niewiele ma dzisiejszy marketing do tego co poznałam w trakcie studiów i co wdrażałam w swojej firmie. Z przyjemnością rekomenduję szkolenie z content marketingu osobom, które chcą dowiedzieć się jak redagować profesjonalne teksty, pozycjonować stronę oraz prowadzić kampanię marketingu treści. Polecam przede wszystkim Marcina Klinkosza jako prawdziwego eksperta i praktyka, który przekazuje specjalistyczną wiedzę dynamicznie i w sposób bardzo zrozumiały. Uczestnicy na bieżąco weryfikowali nowo zdobytą wiedzę. Duża ilość ćwiczeń i zaangażowanie prowadzącego spowodowało, że szkolenie było bardzo wartościowe. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

FIRMY SIT

Gymsteer Sp. z o.o Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje mptechnology Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna MTS - Multi Technology Solutions S.C Administracja SIT ECO LED PRESTIGE Asseco Business Solutions S.A. Oferta: Biurko na godziny Seargin Sp. z o.o. OTK PROJEKT EKOPERFEX Labolatorium Biurko na godzinę Eco Light Led Eco Light LED Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny ARP DW2 Group Ev Volta Sp. z o.o BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o.

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Gymsteer Sp. z o.o Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje mptechnology Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna MTS - Multi Technology Solutions S.C ECO LED PRESTIGE Asseco Business Solutions S.A. Seargin Sp. z o.o. OTK PROJEKT EKOPERFEX Labolatorium Biurko na godzinę Eco Light Led Eco Light LED Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny ARP DW2 Group Ev Volta Sp. z o.o BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. Gymsteer Sp. z o.o Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje mptechnology Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Ekowat Wind Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna MTS - Multi Technology Solutions S.C ECO LED PRESTIGE Asseco Business Solutions S.A. Seargin Sp. z o.o. OTK PROJEKT EKOPERFEX Labolatorium Biurko na godzinę Eco Light Led Eco Light LED Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny ARP DW2 Group Ev Volta Sp. z o.o BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o.
PARTNERZY