Warsztat z digital marketingu - 28.09.2022r.

Zapraszamy na trzecie warsztaty SIT oraz MK Digital, podczas których skupimy się na Social Mediach oraz Email Marketingu.

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

- Poznasz skuteczne sposoby wykorzystania social mediów oraz email marketingu w biznesie.

- Dowiesz się, dlaczego Twoi odbiorcy lubią i udostępniają treści.

- Otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci na automatyzację działań marketingowych i poprawienie ich skuteczności.

Do kogo skierowane są warsztaty?

- Do właścicieli firm i menadżerów marketingu, którzy chcą poprawić skuteczność prowadzonych działań marketingowych.

- Do osób, które myślą o własnym biznesie w Internecie

- Do osób planujących zmianę branży i rozwijających karierę

Termin: 28.09.2022 godz. 10:00-13:00

Prowadzący:

Marcin Klinkosz- przedsiębiorca, autor książek oraz trener biznesu. Specjalista w zakresie marketingu hybrydowego. Doradza, szkoli oraz prowadzi skuteczne działania marketingowe dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z Polski, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. W swojej książce „#PrzeskoczTo” promuje ideę sportowej skuteczności w życiu i biznesie. Właściciel agencji marketingowej MK Digital.
Koszt:50,00 zł netto/ warsztat.

Rejestracja: sit@sit.slupsk.pl

Nie jesteś pewien, czy szkolenie jest dla Ciebie? Poznaj opinie uczestników poprzednich spotkań:

Magda, Szarek Wydawnictwo Reklama: Szkolenie bardzo ciekawe merytorycznie, dużo praktycznych wskazówek przekazanych w fajny, swobodny sposób. Polecam i czekam na kolejne.

Krzysztof, Słupskie Bańki Mydlane: Skorzystałem ze szkolenia, bo mam świadomość, że rozwój biznesu to nie tylko wiedza na temat produktu, pasja i szczere chęci. Biznes to szeroko pojęte działania marketingowe, które nie do końca były moją mocną stroną. Wszystkie dotychczasowe strategie budowałem na zasadzie prób i błędów, próbując nadążyć za oczekiwaniami współczesnych konsumentów. Niepewność podejmowanych działań hamowała rozwój mojej firmy. Po genialnie przeprowadzonym szkoleniu zdobyłem nie tylko wartościową wiedzę przekazaną przez praktyka, ale również pewność siebie i motywację do rozpoczęcia zmian w mojej firmie. To szkolenie, to jedno z najbardziej wartościowych, na jakich byłem.

Małgorzata, Mobilna Księgowa: Bardzo dziękuję za super szkolenie. Wciągająca forma zajęć, ogromna wiedza prowadzącego, przekazana w przystępny i kreatywny sposób. Bardzo dużo praktycznych elementów, do wykorzystania „od zaraz”. Część warsztatowa, konfrontacja pomysłów z innymi uczestnikami i praca w grupie, pokazały siłę szkoleń stacjonarnych. Dodatkowo świetna lokalizacja i organizacja całości. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

Agnieszka, DS Technology: Skończyłam studia o kierunku Zarządzanie i marketing, a było to ponad 20 lat temu i podczas szkolenia okazało się jak niewiele ma dzisiejszy marketing do tego co poznałam w trakcie studiów i co wdrażałam w swojej firmie. Z przyjemnością rekomenduję szkolenie z content marketingu osobom, które chcą dowiedzieć się jak redagować profesjonalne teksty, pozycjonować stronę oraz prowadzić kampanię marketingu treści. Polecam przede wszystkim Marcina Klinkosza jako prawdziwego eksperta i praktyka, który przekazuje specjalistyczną wiedzę dynamicznie i w sposób bardzo zrozumiały. Uczestnicy na bieżąco weryfikowali nowo zdobytą wiedzę. Duża ilość ćwiczeń i zaangażowanie prowadzącego spowodowało, że szkolenie było bardzo wartościowe. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Informacja o spotkaniu (.pdf)

Formularz zgłoszenia

Klauzula informacyjna RODO

FIRMY SIT

RAIL-TECH Sp. z o.o. Eco Light LED Eco Light Led Biura Konstrukcyjne Administracja SIT MTS - Multi Technology Solutions S.C Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Ekowat Wind Sp. z o.o. OTK PROJEKT ECO LED PRESTIGE Biurko na godzinę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o mptechnology Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Ev Volta Sp. z o.o Gymsteer Sp. z o.o Punkt Informacyjny ARP Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. DW2 Group Oferta: Biurko na godziny

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
RAIL-TECH Sp. z o.o. Eco Light LED Eco Light Led Biura Konstrukcyjne MTS - Multi Technology Solutions S.C Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Ekowat Wind Sp. z o.o. OTK PROJEKT ECO LED PRESTIGE Biurko na godzinę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o mptechnology Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Ev Volta Sp. z o.o Gymsteer Sp. z o.o Punkt Informacyjny ARP Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. DW2 Group RAIL-TECH Sp. z o.o. Eco Light LED Eco Light Led Biura Konstrukcyjne MTS - Multi Technology Solutions S.C Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Digital Journey - Agencja Kreatywna Ekowat Wind Sp. z o.o. OTK PROJEKT ECO LED PRESTIGE Biurko na godzinę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o mptechnology Sp. z o.o. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. EKOPERFEX Labolatorium Ev Volta Sp. z o.o Gymsteer Sp. z o.o Punkt Informacyjny ARP Foreco Termoinspekcje Asseco Business Solutions S.A. BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. DW2 Group
PARTNERZY