„Wystartuj z nami kieruj się na biznes” – Gala Finałowa 13.11.2017r.

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza na Galę Finałową programu Wystartuj z nami kieruj się na biznes w czasie której młodzież z trzech słupskich szkół zaprezentuje pomysły biznesowe.

Uczniowie w ciągu ostatnich tygodni odbywali w Słupskim Inkubatorze Technologicznym cykl warsztatów biznesowych w czasie których uczyli się jak zaprojektować swój pomysł na biznes, jak tworzyć modele biznesowe i je prezentować. Dodatkowym elementem programu były spotkania z osobami, które prowadzą swoje firmy i dzielili się swoimi doświadczeniami jak radzili sobie na swoich ścieżkach biznesowych.

Warsztaty doprowadziły młodzież do finałowej prezentacji gdzie w trakcie kilkuminutowego „pitchingu” przed komisją będą walczyć o to by „sprzedać” swój pomysłu jako ten który ma największe szanse na sukces i realizację.

Zapraszamy młodzież i innych zainteresowanych na podejrzenie tej rywalizacji!

Cały Program i Gala ma zainspirować młodzież do podejmowania wyzwań i przygody jaką jest prowadzenie własnego biznesu.

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny

Data i godzina: 13.11.2017 godz. 10:00

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

ECO PRESTIGE Sky Facades Sp. z o.o. EKOPERFEX S.C Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. WIZJOSTUDIO Foton DW2 Group Miniowe Formy 3D Kaliop Poland Sp. z o.o. Oferta: Biurko na godziny Pomieszczenia administracyjne SIT Macrologic S.A. Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Ekowat Wind Sp. z o.o. Hydro-Projekty Miramar Software Andrzej Wąsik Apator Telemetria

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
ECO PRESTIGE Sky Facades Sp. z o.o. EKOPERFEX S.C Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. WIZJOSTUDIO Foton DW2 Group Miniowe Formy 3D Kaliop Poland Sp. z o.o. Macrologic S.A. Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Ekowat Wind Sp. z o.o. Hydro-Projekty Miramar Software Andrzej Wąsik Apator Telemetria ECO PRESTIGE Sky Facades Sp. z o.o. EKOPERFEX S.C Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. mptechnology Sp. z o.o. WIZJOSTUDIO Foton DW2 Group Miniowe Formy 3D Kaliop Poland Sp. z o.o. Macrologic S.A. Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Ekowat Wind Sp. z o.o. Hydro-Projekty Miramar Software Andrzej Wąsik Apator Telemetria
PARTNERZY