„Wystartuj z nami kieruj się na biznes” – Gala Finałowa 13.11.2017r.

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza na Galę Finałową programu Wystartuj z nami kieruj się na biznes w czasie której młodzież z trzech słupskich szkół zaprezentuje pomysły biznesowe.

Uczniowie w ciągu ostatnich tygodni odbywali w Słupskim Inkubatorze Technologicznym cykl warsztatów biznesowych w czasie których uczyli się jak zaprojektować swój pomysł na biznes, jak tworzyć modele biznesowe i je prezentować. Dodatkowym elementem programu były spotkania z osobami, które prowadzą swoje firmy i dzielili się swoimi doświadczeniami jak radzili sobie na swoich ścieżkach biznesowych.

Warsztaty doprowadziły młodzież do finałowej prezentacji gdzie w trakcie kilkuminutowego „pitchingu” przed komisją będą walczyć o to by „sprzedać” swój pomysłu jako ten który ma największe szanse na sukces i realizację.

Zapraszamy młodzież i innych zainteresowanych na podejrzenie tej rywalizacji!

Cały Program i Gala ma zainspirować młodzież do podejmowania wyzwań i przygody jaką jest prowadzenie własnego biznesu.

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny

Data i godzina: 13.11.2017 godz. 10:00

Galeria zdjęć

FIRMY SIT

Pracownia ARiSW Miniowe Formy 3D WIZJOSTUDIO EKOPERFEX S.C mptechnology Sp. z o.o. Biurko na godzinę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE Asseco Business Solutions S.A. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Apator Telemetria Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Oferta: Biurko na godziny Ekowat Wind Sp. z o.o. DW2 Group Pomieszczenia administracyjne SIT BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. Eco Light LED Miramar Software Andrzej Wąsik Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Foton

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Pracownia ARiSW Miniowe Formy 3D WIZJOSTUDIO EKOPERFEX S.C mptechnology Sp. z o.o. Biurko na godzinę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE Asseco Business Solutions S.A. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Apator Telemetria Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Ekowat Wind Sp. z o.o. DW2 Group BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. Eco Light LED Miramar Software Andrzej Wąsik Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Foton Pracownia ARiSW Miniowe Formy 3D WIZJOSTUDIO EKOPERFEX S.C mptechnology Sp. z o.o. Biurko na godzinę Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o ECO LED PRESTIGE Asseco Business Solutions S.A. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Apator Telemetria Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Ekowat Wind Sp. z o.o. DW2 Group BlackTech Kaliop Poland Sp. z o.o. Eco Light LED Miramar Software Andrzej Wąsik Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Foton
PARTNERZY