Lokalizacja

Własny samochód

Wjeżdżając do Słupska od strony Szczecina jedziemy prosto do skrzyżowania z ulicą Sobieskiego.
Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo w ul. Sobieskiego.
Na trzecim rondzie (rondo) skręcamy w prawo (ul. Grunwaldzka). 
Kierujemy się prosto do ronda Jacka Kuronia, gdzie skręcamy w lewo (ul. Bałtycka). 
Kierując się w stronę Ustki mijamy po lewej stronie fabrykę okien BAJCAR i Schronisko dla zwierząt. Za schroniskiem skręcamy w lewo i po 450 m dojeżdżamy do Słupskiego Inkubatora Technologicznego.

Wjeżdżając do Słupska od strony Gdańska przejeżdżamy pierwsze rondo prosto i na najbliższym skrzyżowaniu skręcamy w prawo (ul. Sierpinka).
Na drugim rondzie (rondo) skręcamy w lewo (ul. Kościuszki). 
Na kolejnym rondzie (rondo Jacka Kuronia) skręcamy w prawo (ul. Bałtycka). 
Jadąc w kierunku Ustki mijamy po lewej stronie fabrykę okien BAJCAR i Schronisko dla zwierząt. Za schroniskiem skręcamy w lewo i po 450 m dojeżdżamy do Słupskiego Inkubatora Technologicznego.

Z dworca kolejowego i autobusowego w Słupsku do budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego można dojechać:
 

 1. taksówką – koszt ok. 15 PLN
  korporacje taksówek w Słupsku:
  • Taxi Vigor – tel 800 400 400, 196-21, 196-25
  • Citi Taxi Słupsk – tel. 19-666,
  • Tele-Taxi – tel. (59) 9626,
  • Taxi Halo – Jantar – tel. (59) 9627, (59) 844 44 43, 800 444 443
    
 2. komunikacją miejską (z jedną przesiadką)

Należy wybrać autobus linii 1 (kierunek: Gdyńska) i dojechać do przystanku Sienkiewicza. Przejazd trwa ok. 2 min. Następnie należy przesiąść się do autobusu linii 17 (kierunek: Strefa Ekonomiczna) i dojechać do przystanku Portowa Interstyl. Przejazd trwa 8 min. Cena biletu normalnego wynosi 2,50 PLN.                     

Od przystanku Interstyl do budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego przejście zajmuje ok. 15 minut. Kurs autobusu linii 17 wyjeżdżający z przystanku Sienkiewicza o godz. 6:30 oraz 7:45 i podjeżdża bezpośrednio pod budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego (przystanek Słupski Inkubator Technologiczny).

Pokaż trasę dojazdu z:

ulica, miejscowość, kraj

FIRMY SIT

Eco Light LED Administracja SIT mptechnology Sp. z o.o. OTK PROJEKT DW2 Group Oferta: Biurko na godziny Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Seargin Sp. z o.o. BlackTech Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Ev Volta Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium ECO LED PRESTIGE Foreco Termoinspekcje Ekowat Wind Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Biurko na godzinę MTS - Multi Technology Solutions S.C Asseco Business Solutions S.A. Gymsteer Sp. z o.o Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny ARP Eco Light Led

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Eco Light LED mptechnology Sp. z o.o. OTK PROJEKT DW2 Group Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Seargin Sp. z o.o. BlackTech Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Ev Volta Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium ECO LED PRESTIGE Foreco Termoinspekcje Ekowat Wind Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Biurko na godzinę MTS - Multi Technology Solutions S.C Asseco Business Solutions S.A. Gymsteer Sp. z o.o Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny ARP Eco Light Led Eco Light LED mptechnology Sp. z o.o. OTK PROJEKT DW2 Group Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Digital Journey - Agencja Kreatywna Kaliop Poland Sp. z o.o. Seargin Sp. z o.o. BlackTech Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o Ev Volta Sp. z o.o EKOPERFEX Labolatorium ECO LED PRESTIGE Foreco Termoinspekcje Ekowat Wind Sp. z o.o. Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Biurko na godzinę MTS - Multi Technology Solutions S.C Asseco Business Solutions S.A. Gymsteer Sp. z o.o Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny ARP Eco Light Led
PARTNERZY