powrót do listy sal


Mansolutions Sp. z o.o.

Rozwiązania telemetryczne dla Transportu

biuro@navimantelematics.com

navimantelematics.com/


NAVIMAN TELEMATICS zajmuje się tworzeniem oprogramowania dostępnego w chmurze które komunikuje się ze specjalnie zaprojektowanymi Terminalami IoT montowanymi w pojazdach i maszynach.
Nasza misja:
Dostarczyć oprogramowanie i sprzęt klasy premium, który ma wyraźny wpływ na rozwój trzech filarów każdego przedsiębiorstwa napędzającego naszą gospodarkę.
Są to:
1) Wydajność Operacyjna
Wykorzystanie najnowszych technologii do ograniczenia kosztów i czasu operacyjnego. Wprowadzenie Inspekcji i monitoringu stanu technicznego na potrzeby stabilnej realizacji łańcucha twoich działań. Usprawnienie przepływu pracy dzięki Mobilnym Terminalom.
2) Zrównoważony Rozwój
Wykorzystanie najnowszych technologii do ograniczenia zużycia surowców paliwa i energii. Dzięki kontroli temperatury i zabezpieczeniom zwiększasz poziom ochrony żywności przed utylizacją. Elektroniczny system dokumentów sprawia, że Twoja firma jest ekologiczna.
3) Bezpieczeństwo
Wykorzystanie najnowszych technologii do ograniczenia wypadków, wprowadzenia dyscypliny i chronienia Twojej marki.
Nasza Historia:
Wierzymy, że łączność bezprzewodowa, sztuczna inteligencja oraz system Android dostępny na specjalnie zaprojektowanym sprzęcie ułatwiają przedsiębiorstwom gromadzenie danych na poziomie który do tej pory nie był możliwy. Jednak aby wcielić w życie kompletny system wykorzystujący potencjał nowoczesnych technologii potrzebne jest połączenie wysokiej jakości oprogramowania z pomysłową wizją sprzętową.
Połączenie danych z wielu źródeł w ciężkich warunkach na codziennym froncie zadań twojej floty jest skomplikowane i często trzeba rezygnować z pozyskania wielu informacji z powodu czynników zewnętrznych. Chcemy to zmienić.
Dlatego stworzyliśmy urządzenia i oprogramowanie które posiadają potencjał dla przyszłościowych wizjonerskich projektów mających zapewnić realizację naszej misji która opiera się na 3 filarach: zwiększeniu wydajności operacyjnej, zrównoważonemu rozwojowi przedsiębiorstw i podniesieniu bezpieczeństwa ich pracowników

FIRMY SIT

Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pracownia ARiSW Oferta: Biurko na godziny Gymsteer Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna Asseco Business Solutions S.A. DW2 Group ECO LED PRESTIGE OTK PROJEKT Biurko na godzinę Apator Telemetria mptechnology Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light LED Kaliop Poland Sp. z o.o. Eco Light Led LTD Administracja SIT RAIL-TECH Sp. z o.o. BlackTech Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Ev Volta Sp. z o.o Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Mansolutions Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pracownia ARiSW Gymsteer Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna Asseco Business Solutions S.A. DW2 Group ECO LED PRESTIGE OTK PROJEKT Biurko na godzinę Apator Telemetria mptechnology Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light LED Kaliop Poland Sp. z o.o. Eco Light Led LTD RAIL-TECH Sp. z o.o. BlackTech Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Ev Volta Sp. z o.o Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Mansolutions Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Pracownia ARiSW Gymsteer Sp. z o.o Digital Journey - Agencja Kreatywna Asseco Business Solutions S.A. DW2 Group ECO LED PRESTIGE OTK PROJEKT Biurko na godzinę Apator Telemetria mptechnology Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. Ds Technology Sp. z o.o Eco Light LED Kaliop Poland Sp. z o.o. Eco Light Led LTD RAIL-TECH Sp. z o.o. BlackTech Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Ev Volta Sp. z o.o Biura Konstrukcyjne EKOPERFEX Labolatorium Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Foreco Termoinspekcje Mansolutions Sp. z o.o. MTS - Multi Technology Solutions S.C Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
PARTNERZY