Wykłady z ekspertami inteligentnych specjalizacji

InnoBaltica w dniach 23 i 27 lutego br. w Gdańsku organizuje 2 wykłady z ekspertami inteligentnych specjalizacji, które kierowane są do wszystkich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości, innowacji oraz komercjalizacji, głównie jednak do pracowników naukowych. Dodatkowo tylko dla doktorantów dostępna jest możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami.

23 lutego br. – Janusz Marszalec Przedsiębiorczość i komercjalizacja wyników badań naukowych – podstawy tworzenia firm spin-off

27 lutego br. – Stefan Dunin-Wąsowicz Moje badania i mój pomysł - jak nawiązać efektywną współpracę z dużą korporacją

Dr. Inż. Janusz Marszalec – przedsiębiorca, prowadzi działającą od 18 lat firmę informatyczną JMC, a także firmę doradczą Innovatech Consulting i najnowszą Centrum Edisona.

Wykłada przedsiębiorczość w Politechnice Warszawskiej i Uczelni Vistula. Jest doradcą rektora Uczelni Vistula ds. Innowacyjności i Komercjalizacji Wiedzy, mentorem firm start-up, członkiem panelu jurorów konkursu European Business Awards i ekspertem Centrum im. Adama Smitha. Spędził kilkanaście lat w Finlandii pracując w centrach przedsiębiorczości, innowacyjności i wysokich technologii w Oulu i Helsinkach. Przez 10 lat pracował w VTT – Technical Research Center of Finland, Electronics Institute, a także wykładał na Uniwersytecie w Oulu. Pracował w projektach m.in. dla takich firm jak Nokia, Rautaruukki (obecnie Ruukki), Kone, Oras, Auramo, Partek, Noptel. Jest autorem ponad 100 publikacji naukowych, kilku książek i kilku patentów (w Polsce i Finlandii) z dziedziny technologii, innowacyjności i przedsiębiorczości.

Stefan Dunin-Wąsowicz - długoletni Dyrektor ds. Rozwoju i Finansów w HP, Agilent Technologies, Phillips i Tele Atlas, doradca i współzałożyciel start-upu technologicznego.

Obecnie Prezes Zarządu Efekt Technologies – firmy, która zajmuje się wykorzystaniem danych pomiarowych do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, a w szczególności zmniejszenia zużycia energii. Dyrektor Działu Strategii, Fuzji i Przejęć, Członek Zarządu w BPI Polska (2007-2013) specjalizującej się w doradztwie w zakresie strategii i zarządzania zasobami ludzkim. Posiada bogate doświadczenie w finansach, zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi, a także w zakresie zarządzania rozwojem produktu oraz zakupami i dystrybucją. W latach 1985-2004 pełnił funkcje menedżerskie w międzynarodowych korporacjach w Europie i USA (Hewlett Packard, Agilent Technologies, Philips Medical Systems). W latach 2004-2007 stworzył i wdrożył strategie firmy GeoInvent (innowacyjna firma technologiczna w zakresie informacji przestrzennej) oraz doprowadził do jej połączenia z Tele Atlas Group, co przyczyniło się do powstania 150 osobowego centrum IT w Polsce.

Data: 23 lutego 2015 r.

Miejsce wykładu: Biblioteka Główna UG, ul. Wita Stwosza 53, sala 030

Godziny: Wykład 13.00 Konsultacje od 14.30

Data: 27 lutego 2015 r.

Miejsce wykładu: ul. Dębinki 7, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańsk, sala nr 207 (budynek nr 1, piętro II, obok bramy wjazdowej do UCK)

Godziny: Wykład 9.00 Konsultacje od 10.15 – 12.00
Zgłoszenia na wykład i konsultacje prosimy przesyłać na adres a.marzec@innobaltica.eu z podaniem godziny odbycia konsultacji.

FIRMY SIT

EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. ECO LED PRESTIGE OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Digital Journey - Agencja Kreatywna DW2 Group Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Ev Volta Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Apator Telemetria Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. BlackTech Oferta: Biurko na godziny Administracja SIT Gymsteer Sp. z o.o Foreco Termoinspekcje Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Eco Light Led LTD Biurko na godzinę Eco Light LED mptechnology Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D MTS - Multi Technology Solutions S.C

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. ECO LED PRESTIGE OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Digital Journey - Agencja Kreatywna DW2 Group Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Ev Volta Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Apator Telemetria Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Foreco Termoinspekcje Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Eco Light Led LTD Biurko na godzinę Eco Light LED mptechnology Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D MTS - Multi Technology Solutions S.C EKOPERFEX Labolatorium Asseco Business Solutions S.A. ECO LED PRESTIGE OTK PROJEKT Biura Konstrukcyjne Digital Journey - Agencja Kreatywna DW2 Group Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Ev Volta Sp. z o.o Kaliop Poland Sp. z o.o. Apator Telemetria Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Ekowat Wind Sp. z o.o. RAIL-TECH Sp. z o.o. BlackTech Gymsteer Sp. z o.o Foreco Termoinspekcje Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Eco Light Led LTD Biurko na godzinę Eco Light LED mptechnology Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D MTS - Multi Technology Solutions S.C
PARTNERZY