Środkowopomorskie Targi Pracy 2015

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza do uczestnictwa w 13 Środkowopomorskich Targach Pracy - Mobica Job Fair 2015. Impreza ta odbędzie się 19.03.2015r. w godz. 10.00-15.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.

Środkowopomorskie Targi Pracy to jedna z największych tego typu imprez w województwie. Umożliwiają bezpośredni kontakt z wieloma pracodawcami w jednym miejscu. Jest to także okazja do zaprezentowania firmy, jej profilu działania, metod naboru i selekcji kandydatów, zebrania dokumentów aplikacyjnych od poszukujących pracy absolwentów i studentów wyższych uczelni.

Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej mają długoletnią tradycję. Pierwsze targi zorganizowano już w 1996 roku. Dzisiaj jest już to jedna z największych tego typu imprez w woj. Zachodniopomorskim.

Poprzednie edycje Targów gromadziły ponad 50 wystawców, prężnie działające lokalne firmy i instytucje oraz uznane na rynku krajowym i globalnym firmy. Lista wystawców z poprzednich lat znajduje się na stronie Targów Pracy: www.targipracy.koszalin.pl. W tym roku jesteśmy przygotowani na przyjęcie jeszcze większej liczby wystawców chcących zaprezentować się nowej fali wykwalifikowanych inżynierów oraz magistrów jednej z najdynamiczniej rozwijających się uczelni wyższych w kraju, jaką jest Politechnika Koszalińska. Targi także przeznaczone są dla wszystkich innych osób szukających pracy i bezrobotnych z naszego regionu.

Politechnika Koszalińska posiada około 8 tysiące studentów, 28 nowoczesnych kierunków kształcenia oraz 6 wydziałów i 1 instytut: Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji, Wydział Elektroniki i Informatyki, Wydział Mechaniczny, Wydział Nauk Ekonomicznych, Wydział Humanistyczny, Wydział Technologii i Edukacji oraz Instytut Wzornictwa. Co roku mury Uczelni opuszcza blisko 2000 absolwentów.

Szeroki wybór kierunków i specjalności oraz polityka uczelni zmierzająca do poszerzenia profilu kształcenia na wzór zachodnich Uniwersytetów Technicznych, umożliwia szeroki dobór kadry przez firmy z niemal wszystkich branż. Ponadto w Koszalinie działa kilka państwowych i prywatnych uczelni wyższych oraz wydziały zamiejscowe uczelni z Poznania i Szczecina.

Więcej informacji odnośnie imprez towarzyszących oraz galeria TP z lat ubiegłych na stronie www.targipracy.koszalin.pl

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców dostępny jest TUTAJ.

FIRMY SIT

mptechnology Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o DW2 Group Administracja SIT EKOPERFEX Labolatorium Oferta: Biurko na godziny Foreco Termoinspekcje Ekowat Wind Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Apator Telemetria Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Asseco Business Solutions S.A. Digital Journey - Agencja Kreatywna Eco Light Led LTD Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Gymsteer Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Kaliop Poland Sp. z o.o. Biurko na godzinę Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D MTS - Multi Technology Solutions S.C Eco Light LED BlackTech OTK PROJEKT

SZYBKI KONTAKT

tel: 59 714 18 40
fax: 59 714 18 41
sit@sit.slupsk.pl
LOKATORZY
mptechnology Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o DW2 Group EKOPERFEX Labolatorium Foreco Termoinspekcje Ekowat Wind Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Apator Telemetria Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Asseco Business Solutions S.A. Digital Journey - Agencja Kreatywna Eco Light Led LTD Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Gymsteer Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Kaliop Poland Sp. z o.o. Biurko na godzinę Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D MTS - Multi Technology Solutions S.C Eco Light LED BlackTech OTK PROJEKT mptechnology Sp. z o.o. Ev Volta Sp. z o.o DW2 Group EKOPERFEX Labolatorium Foreco Termoinspekcje Ekowat Wind Sp. z o.o. Biura Konstrukcyjne Apator Telemetria Szkoła Badmintona Mateusz Dynak Asseco Business Solutions S.A. Digital Journey - Agencja Kreatywna Eco Light Led LTD Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Mansolutions Sp. z o.o. ECO LED PRESTIGE Gymsteer Sp. z o.o Ds Technology Sp. z o.o Pracownia ARiSW Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Kaliop Poland Sp. z o.o. Biurko na godzinę Metamodel<br/>Pracownia Architektoniczna Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o RAIL-TECH Sp. z o.o. Miniowe Formy 3D MTS - Multi Technology Solutions S.C Eco Light LED BlackTech OTK PROJEKT
PARTNERZY