O nas

Słupski Inkubator Technologiczny powstał z inicjatywy Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która jest jego Zarządzającym.

Działamy od 2012 roku.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą – tzw. start-up oraz przedsiębiorców już funkcjonujących o dużym potencjale wzrostu lub planujących wdrożenie innowacji.

Nasze wiodące aktywności to oferowanie przedsiębiorcom nowoczesnych, kompleksowych przestrzeni biurowych i produkcyjnych do pracy i rozwoju pomysłów, wsparcie doradcze dla rozpoczynających i prowadzących działalność oraz specjalistyczne usługi techniczne dla zaawansowanych zagadnień przemysłowych. Oprócz standardowych usług długoterminowego wynajmu pomieszczeń, można u nas skorzystać z bardziej elastycznych form przestrzeni do pracy – w postaci np. Usługi Biurka na godziny lub Biurka w przestrzeni współdzielonej tzw. Biurko-Coworking dedykowanym szczególnie osobom potrzebującym miejsca do pracy zdalnej, spotkań z klientami, freelancerom, osobom dopiero myślącym o swoim samodzielnym  przedsięwzięciu. 

Poprzez nowoczesne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne jesteśmy miejscem organizacji spotkań, szkoleń, konferencji, wydarzeń gospodarczych oraz artystycznych. 

Mieścimy się na ulicy Portowej 13B, a nasz Zarządzający – Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. Obrońców Wybrzeża 2.