Inauguracja działalności Pomeranian Digital Innovation Hub

Inauguracja działalności Pomeranian Digital Innovation Hub

Inauguracja działalności Pomeranian Digital Innovation Hub

 

Zapraszamy na Konferencję  Inaugurującą działalność Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych / Pomeranian Digital Innovation Hub.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest jednym z Partnerów  tego przedsięwzięcia.

Liderem całego Konsorcjum jest Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.  

09 maja 2024r. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym opowiemy jakie wsparcie przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie uzyskać z Europejskiego Hubu Innowacji Cyfrowych.

Obowiązuje rejestracja:

Link do rejestracji: KLIK 

 

Czy wiecie czym są Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych? Czy wiecie jak sprostać cyfrowym wyzwaniom i zyskać przewagę konkurencyjną? Czy wiecie, że przejście przez drogę cyfrowej transformacji jest możliwe całkowicie bezpłatnie właśnie dzięki wsparciu Pomeranian DIH?

Już 9 maja będziecie mieli okazję do zapoznania się z Pomorskim Hubem Innowacji Cyfrowych, jego założeniami i ofertą. Dowiecie się jak uzyskać dostęp do specjalistycznych usług opartych na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i technologii. Dowiecie się również o możliwościach przetestowania i wdrożenia innowacji cyfrowych w Waszych firmach. Podczas wydarzenia Partnerzy projektu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także zaprezentują usługi i rozwiązania dostępne w ramach Pomeranian DIH.

Tematem przewodnim Konferencji  będzie cyfrowa transformacja dla MŚP. 

Cyfrowa transformacja stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej. Pomyślna transformacja cyfrowa to sposób na budowanie przewagi konkurencyjnej, dzięki której firmy mogą działać bardziej elastycznie, rozszerzać działalność na inne rynki czy segmenty oraz podejmować lepsze decyzje na podstawie dostępnych danych.

Dlaczego to wydarzenie jest właśnie dla MŚP?

Pomeranian Digital Innovation Hub kieruje swoją ofertę do firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oferując bezpłatne usługi w ramach pomocy de minimis. 

Dołączcie  i poznajcie Waszych Partnerów w cyfrowej transformacji!

Inne aktualności