Usługi doradcze dobrym krokiem do rozwoju firmy spotkanie informacyjne

Usługi doradcze dobrym krokiem do rozwoju firmy – spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku oraz Słupski Inkubator Technologiczny zapraszają na spotkanie informacyjne, mające na celu pokazanie, że usługi doradcze mogą pomóc rozwiązać bieżące problemy, a także wskazać firmie nowe kierunki rozwoju.

Polecamy wydarzenie szczególnie MŚP – mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z województwa pomorskiego oraz IOB – firmom doradczym akredytowanym w systemie SPEKTRUM.

Na spotkaniu poruszone zostaną m.in. kwestie takie jak: omówienie konkursu grantowego, czy etapy udziału w systemie SPEKTRUM – badanie wstępne, preaudyt, tj. pogłębiona analiza potrzeb w zakresie specjalistycznych usług doradczych. Ponadto w programie: usługi doradcze od ręki czyli szybkie randki z ekspertami – rozmowa z doradcą z firmy akredytowanej w systemie SPEKTRUM „w cztery oczy”, gdzie każdy będzie miał okazję powiedzieć o swoich działaniach i pomysłach, tworząc przestrzeń do dalszej współpracy.

Wydarzenie odbędzie się 23 marca 2023 r. w godzinach 11:00-14:00 w Słupskim Inkubatorze technologicznym, przy ulicy Portowej 13B (sala szkoleniowa nr 2, I piętro). Aby zostać uczestnikiem spotkania należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy na adres email: punkt.slupsk@arp.gda.pl do dnia 22.03.2023r. (formularz do pobrania na stronie: kliknij)

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona.

Inne aktualności